Ja si u vra Azem Hajdari nga Fatmir Haklaj (Video) »

azem

02:19 pm | Ja si u vra Azem Hajdari nga Fatmir Haklaj (Video)  …

Dec 22 2013 / No Comment / Read More »

30 kilometra e gjatë, kolona me shqiptarë në kufirin Kroaci-Serbi »

timthumb

11:29 pm | Në kufirin në mes të Kroacisë dhe Serbisë janë zgjatur me dhjetëra kilometra kolonat e automobilave me emigrantë kryesisht…

Dec 21 2013 / No Comment / Read More »

Belgjika lejon bartjen e shamisë edhe në administratë »

belggg

01:19 pm | Qyteti belg Ghent ka shpallur të pavlefshëm ndalimin e bartjes së shamive nga ana e shërbyeseve shtetërore.   Shumica…

Dec 21 2013 / No Comment / Read More »

SPORT

 • shaqa

  Ja shqiptari më i suksesshëm në histori

  Read More

 • timthumb

  Bayerni kampion bote (Video)

  Read More

 • 1481930_267451170070509_1199303078_n

  2 djaloshat shqiptar qe po cmendin facebookin me videon e tyre (VIDEO)

  Read More

 • 083

  I Cmenduri Suarez 4 Super Gola (VIDEO)

  Read More

 • Film për 6 yjet e M.United (Video- Foto)

  Read More

 • City blen talentin e Barces (Video)

  Read More

 • 05

  Eshte 9 vjec e gjysme mirepo ben drift si nje profesionist (VIDEO)

  Read More

 • 1147

  Perez ja zgjatë dorën, ja si e injoroi Ramos (Video)

  Read More

 • q

  Si e ndalin kamionat nje hajdut ne veture i cili ndjeket nga policet (video)

  Read More

 • zogjt-euml-japin-spektak-euml-l-video_hd

  Zogjtë japin spektakël (Video)

  Read More

 • 0271-1024x576

  Ja VIDEO që ka prekur zemrat e mijëra sport dashësve (VIDEO)

  Read More

 • 0326

  Shqiptari Bledi Shpartallon Grekun Giorgo në Kategorinë e 73 kg (VIDEO)

  Read More

 • 0270

  Ngjarje e rëndë në futboll, bashkëlojtarët i’a shpëtua jetën (Video)

  Read More

 • 0301

  Mesut Ozil Shiko si huq Penalltine! (Video)

  Read More

Lidhjet në largësi janë më të lumtura »

01:16 pm | Lidhjen nga largësia nuk është e lehtë ta mbash, mirëpo largësia fizike nuk do të thotë patjetër edhe largësi midis partnerëve. Në të vërtetë, ekspertët konstatojnë që ndërmjet partnerëve në këto lidhje ekziston një afërsi më e madhe emocionale.   Është interesante që rezultatet e hulumtimeve të bëra në universitetet në Ontario dhe Jutah kanë…

Dec 22 2013 / No Comment / Read More »
timthumb

Ja si do te duket iPhone 6 »

07:33 pm | AppleMe siguri, secilit prej jush ju intereson ta dini se si do të duket iPhone 6, kur do të dalë në treg dhe sa do të kushtojë ai! Muajin e kaluar nisën thashethemet se, Apple po punon për krijimin e një telefoni të lakuar, dhe patenta e re e firmës amerikane i përforcon këto zëra.…

Dec 22 2013 / No Comment / Read More »
vcc